O mnie

Mam na imię Marzena, jestem copywriterem specjalizującym się w tworzeniu wysokiej jakości tekstów naukowych na zamówienie. Od ponad 10 lat piszę głównie opracowania z zarządzania zasobami ludzkimi, turystyki, dietetyki czy pedagogiki. Spod mojego pióra wyszły również teksty poruszające tematykę bankową, ubezpieczeniową, militarną, administracyjną, edukacyjną, itd. Chcesz wiedzieć czy będę mogła pomóc również Tobie? Zachęcam Cię do kontaktu. Napisz do mnie na: kontakt@marzenapisze.pl

Robisz to tak: siadasz przed klawiaturą i piszesz słowo po słowie, dopóki nie zakończysz pracy. To takie proste. I to takie trudne.
Neil Gaiman

Od zawsze lubiłam pisać teksty naukowe, na co najlepszym dowodem jest moja licząca 175 stron praca magisterska zatytułowana “Kredyt hipoteczny dla osób fizycznych jako źródło finansowania inwestycji mieszkaniowych w Banku Millennium w latach 2004-2008”. 

Z mojej pasji do pisania powstały strony starozytnosc.info oraz epoki-literackie.pl, na których znajduje się łącznie kilkaset artykułów mojego autorstwa. Jestem również autorką tekstów na innych stronach internetowych czy blogach. Ponadto tworzę przyjazne dla wyszukiwarek teksty SEO. Interesuje się pedagogiką montessori, rodzicielstwem bliskości i uważnością. W efekcie czytam w pracy i po pracy. Nałogowo kupują książki, a potem zastanawiam się kiedy to wszystko przeczytam 😉

Na swojej stronie udostępniam bazę wiedzy, w której publikuję aktualne zestawienia bibliograficzne z dziedzin wiedzy nad, którymi aktualnie pracuję. Jako, że zajmuje się również tworzeniem kwestionariuszy ankietowych i interpretowaniem wyników przeprowadzonych badań, w bazie znajdują się także artykuły dotyczące metodologii badań naukowych. Dzięki tym publikacjom możesz się przekonać z jak ogromnej liczby pozycji korzystam, pisząc każdy tekst, zwłaszcza ten naukowy. Nie lubię fantazjować pisząc, więc nie zamówisz u mnie tekstu piosenki, ale rzetelne opracowanie naukowe jak najbardziej.

Nie jest prawdą, że wszystko możesz znaleźć w Internecie. Wiele treści jest mało wartościowych, zaś inne są mało wiarygodne chociażby dlatego, że autor nie podaje źródeł z jakich korzystał lub odnośników do badań na jakie się powołuje. Dlatego pisząc opracowania na potrzeby moich Klientów bardzo chętnie udaje się do biblioteki, gdzie przeglądam czasopisma branżowe czy nowości wydawnicze. Przyszło nam żyć w czasach bardzo szybkiego przyrostu wiedzy i jeszcze szybszego przepływu informacji, stąd niezmiernie istotne jest, aby pisząc cokolwiek właściwie selekcjonować zebrany materiał, opierając się przy tym na jak najnowszych publikacjach. Nie oznacza to jednak, że nie należy odwoływać się do sztandarowych poglądów w danej dziedzinie, wprost przeciwnie – stanowią one fundament każdego wywodu.

Potrzebujesz pomocy przy napisaniu pracy magisterskiej lub licencjackiej?

NAPISZ DO MNIE

Skontaktuj się wysyłając e-mail  na kontakt@marzenapisze.pl lub zadzwoń na 501-543-071.

Zapoznaję się z każdą wiadomością i robię wszystko, aby Ci odpowiedzieć w ciągu 24h. Jeśli nie będę mogła odebrać – oddzwonię.