Kto tu pomaga?

Wykształcenie: Absolwentka 5 –letnich jednolitych studiów magisterskich z dziedziny administracji. Moja droga zawodowa nie jest zbyt oczywista, ale gdy napisałam moją liczącą 175 stron pracę magisterką i na obronie okrzyknięto ją monografią, miałam wyraźny dowód na to, że piszę naprawdę bardzo dobrze i już nie chciałam przestać.

Kursy: MS Word – podstawy (PFP), MS Word – tabele (PFP), Funkcje Worda o których nie masz pojęcia (Ewa Popielarza), Exel- podstawy(PFP), Exel – wizualne przedstawienie danych i nie tylko (PFP), Praca z dyskiem Google (PFP), Canva – podstawy + średniozaawansowany(PFP), Kurs Canva (Marta Idczak), Akademia Social Media Mengera (Maja Strzelecka), Chat GPT, Midjourney i narzędzia AI – praktyczny przewodnik (PFP), Pakiet kursów ChatGPT (Produktywna Freelancerka).

Konferencje: Neuroefektywni – jak uczyć się skutecznie przez całe życie? 23.09.2023 (Lucky Mind i Akademia Górlnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach)

Rola: Moje Wsparcie, Twój Sukces Akademicki.

Doświadczenie: 15 lat w branży wspierania studentów

Moja siła: powracający zadowoleni Klienci, wspierałam już wiele najlepszych przyjaciółek, sióstr, a nawet matki i ich synów lub córki

Słabe punkty: perfekcjonizm, nie mogę zacząć pisania dopóki nie ustawie wszystkich automatycznych spisów w Wordzie, nie jestem w stanie pomóc każdemu

Mocne strony: wiem jak wspierać studentów i robię to naprawdę dobrze, umiem również wskazać drogę, którą mają podążać

Moja specjalizacja?

Muszę Ci wyznać dwie rzeczy.

Nie mam tytułu doktora nauk i nie każdemu będę mogła pomóc. Tak naprawdę mam kilkanastu klientów rocznie. Każdego wspieram indywidualnie, więc moje zasoby czasowe są mocno ograniczone. Zważywszy na fakt, że oferowane wsparcie jest bardzo kompleksowe, tego czasu jest jeszcze mniej. Mam też swoją specjalizację, z której jestem dumna (ZZL), ale spokojnie, pomagam również z pedagogiki, turystyki, bankowości, itd. Nie wiesz czy będę mogła Ci pomóc, zapytaj na kontakt@marzenapisze.pl

 

Wiem, do czego może doprowadzić brak wsparcia podczas pisania.

Jak to jest pisać i nie wiedzieć czy robi się to dobrze.

Jak to jest, gdy zupełnie brakuje Ci czasu.

Ale wiem też, jak to jest mieć ten luz i merytorycznie napisany tekst.

Właśnie tego ostatniego chcę dla Ciebie. Mogę wesprzeć Twój sukces na obronie.

 

Co jeszcze warto o mnie wiedzieć?

Moje doświadczenie w pisaniu wykracza poza teksty naukowe. Tworzyłam również treści na strony internetowe, np. starozytnosc.info oraz epoki-literackie.pl. Znajdujesz na nich kilkaset artykułów mojego autorstwa.

Czytam w pracy i po pracy. Nałogowo kupuję książki, a potem zastanawiam się kiedy to wszystko przeczytam. Interesuje się zwłaszcza psychologią.

Na stronie na której się znajdujesz jest blog, w której treści dotyczące pisania tekstów naukowych, metodologii badań oraz zestawiania bibliograficzne. Dzięki tym publikacjom zyskujesz darmowe źródło rzetelnej wiedzy. (podlinkować blog)

Nie lubię fantazjować pisząc, więc nie zamówisz u mnie tekstu piosenki.

Nie jestem zwolennikiem pisania prac magisterskich czy licencjackich wyłącznie na podstawie Internetu, a już zwłaszcza AI. Prawdziwe mięsko znajdziesz w książkach, więc zwykła wycieczka do biblioteki jest bardzo wskazana. Zanim się jednak do niej wybierzesz najpierw zrób reaserch w sieci i katalogu bibliotecznym. Z dobrze przygotowanymi źródłami pisanie może stać się przyjemnością. Nie jestem przeciwnikiem AI, to narzędzie może się okazać bardzo pomocne do zrobienia burzy mózgów, ale już stricte pisaniem pracy lepiej zająć się samodzielnie.